صندلی واقعیت مجازی هم از طریق رسید

صندلی واقعیت مجازی هم از طریق رسید شاه بلاگ: با اینكه استفاده از هدست های واقعیت مجازی هیجان و نشاط زیادی را برای كاربران به ارمغان می آورد، اما تولید لوازم جانبی بیشتر می تواند این هیجان را دوچندان كند.به گزارش شاه بلاگ به نقل از دیجیتال ترندز، Yaw VR نام یك شبیه سازی حركتی واقعیت مجازی است كه در قالب یك صندلی راحتی قابل استفاده می باشد.
این صندلی توسط یك شركت مجارستانی به نام Intellisense تولید شده و كاربران جهت استفاده روی سطح كروی آن می نشینند و پاهایشان را به جای پای درنظر گرفته شده می چسبانند.
صندلی یادشده با استفاده از یك موتور برقی كوچك قادر به حركات ۳۶۰ درجه افقی و حركات ۵۰ درجه عمودی است و این حركات با تصاویر در حال پخش با استفاده از هدست های واقعیت مجازی سازگاری كامل دارد.
خرید این صندلی ها با پرداخت ۱۱۹۰ دلار ممكن است. تحویل Yaw VR به خریداران در ماه آگوست انجام می گردد و این محصول با ۸۰ درصد از برنامه های شبیه ساز و هدست های واقعیت مجازی سازگاری دارد. تولید نرم افزارهای واقعیت مجازی متن باز سازگار با این محصول هم ممكن است. بنابراین علاقمندان می توانند بازی های جذابی جهت استفاده از این صندلی تولید كنند.
حداكثر وزن قابل تحمل توسط این صندلی ۱۵ كیلویی ۱۵۰ كیلوگرم است. صندلی یادشده در هر ثانیه می تواند ۱۲۰ درجه بچرخد.

1396/11/03
13:37:58
5.0 / 5
4865
تگهای خبر: تولید
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۴
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است