سیستم های هوشمند ساختمانی در شركت دانش بنیان

سیستم های هوشمند ساختمانی در شركت دانش بنیان شاه بلاگ: یك شركت دانش بنیان در پارك علم و فناوری استان فارس، سیستم های هوشمند منازل و ساختمان های مسكونی ارزان قیمت را تولید نمود.به گزارش شاه بلاگ به نقل از مهر، سید حسین موسوی مدیرعامل یك شركت دانش بنیان مستقر در پارك علم و فناوری استان فارس در خصوص سیستم هوشمندسازی ساختمان اظهار كرد: این سیستم شامل تهویه مطبوع، سیستم های روشنایی، پریز، آبیاری باغچه و باغ، مدیریت لوازم خانگی منزل، شیر اصلی آب و گاز و... است.
وی با تاكید بر اینكه در ساختمان هوشمند این قابلیت وجود دارد كه به جای فشار دادن یك كلید و انجام یك كار، مجموعه ای از كارها انجام شود، گفت: برای هر اقدامی می توان سناریویی تعریف كرد؛ به عنوان مثال سناریوی خروج از منزل كه به محض خارج شدن با فعال كردن یك كلید، مجموعه ای از كارها مانند آبیاری باغچه، بستن فلكه آب و گاز، كشیدن پرده ها و ... انجام شود.
موسوی با بیان اینكه سیستم مدیریت هوشمند منازل به دو طریق در شركت ما به تولید می رسد، خاطرنشان كرد: این محصول در تولیدات سری اقتصادی شركت ما قرار دارد و با كمترین هزینه به تولید می رسد.
مدیرعامل این شركت با اعلام اینكه می توان سیستم هوشمند را شرطی كرد، تصریح كرد: به عنوان مثال می توان این سیستم را طوری طراحی كرد كه در صورت بارانی بودن درجه سیستم سرمایشی به دمای معینی تغییر كند.
موسوی با بین اینكه این سیستم علاوه بر قیمت پایین، طول عمر بالاتری دارد، خاطرنشان كرد: در این سیستم كلیدهای مكانیكی حذف و كلیدهای الكترونیكی جایگزین شده اند، همچنین این نمونه ایرانی دارای قیمت كمتر نسبت به نمونه خارجی و خدمات پس از فروش است.
به گفته وی سری اقتصادی (ارزان قیمت) این محصول به تازگی به مرحله تولید رسیده و در پایان تابستان وارد بازار خواهد شد.
 

1396/05/24
23:57:19
5.0 / 5
5185
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است