دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی:

رصد بازار و ابعاد اقتصاد زیستی در دنیا ضروری می باشد

رصد بازار و ابعاد اقتصاد زیستی در دنیا ضروری می باشد به گزارش شاه بلاگ دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی اظهار داشت: یكی از لزوم های تحقق اقتصاد زیستی در كشور، رصد بازار و ابعاد اقتصاد زیستی در دنیا است.به گزارش شاه بلاگ به نقل از معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری، مصطفی قانعی با اشاره به اینكه دیپلماسی اقتصادی نقش برجسته ای در توسعه ابعاد اقتصاد زیست فناوری كشور و توسعه بازارهای خارجی آن دارد، اظهار داشت: لازم است برای تدوین برنامه های فروش و بازار ابعاد اقتصاد زیستی در كشور و دنیا رصد و آینده نگاری شود.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری اضافه كرد: باید بتوانیم در حوزه زیست فناوری تا سال ۱۴۰۴، ۳۱ میلیارد دلار تولید و فروش داشته باشیم تا به اهداف نقشه جامع علمی كشور و تحقق ۳ درصد بازار جهانی دست پیدا نماییم.
به گفته قانعی، اگر بخواهیم به این عدد دست بیابیم باید در یك روند صعودی و منطقی رشد پیدا نماییم چونكه نمی توانیم جهش یك شبه ای داشته باشیم.
دبیر ستاد توسعه زیست فناوری معاونت علمی تصریح كرد: باید در سال های پیش رو هم درآمد قابل توجهی از زیست فناوری برای كشور تولید شود.

1397/09/09
23:36:35
5.0 / 5
4121
تگهای خبر: توسعه , تولید , جهان , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است