بازیافت زباله چاپگرهای سه بعدی با دستگاه جیبی

بازیافت زباله چاپگرهای سه بعدی با دستگاه جیبی به گزارش شاه بلاگ چاپگرهای سه بعدی پس از استفاده مقدار زیادی زباله در قالب پلاستیك های دور ریز تولید می كنند و یك شركت نوپا جهت استفاده مجدد از این پلاستیك ها یك دستگاه جیبی تولید كرده است.به گزارش شاه بلاگ به نقل از نیواطلس، دستگاه مورد اشاره با ذوب كردن پلاستیك های دور ریز، آنها را باردیگر به شكل یك صفحه پلاستیكی درمی آورد تا برای تولید محصولات سه بعدی مختلف قابل استفاده باشند.
دستگاه مورد اشاره كه فلفیل اوو نام دارد، توسط شركت ایتالیایی فلفیل تولید شده و به كاربران امكان می دهد تا از تولیدات پلاستیكی سه بعدی به اشتباه چاپ شده، مواد اولیه پلاستیكی یا گلوله های صنعتی برای بازتولید صفحات پلاستیكی استفاده كنند.
این محصول با انواع پلاستیك سازگاری دارد و همگان می توانند به راحتی از آن استفاده كنند. خروجی این دستگاه ورقه های پلاستیكی با دو نوع ضخامت ۱.۷۵ و ۲.۸۵ میلیمتر است. قیمت این دستگاه كه در چهار رنگ مختلف تولید می شود، ۵۸۹ یورو است. البته افراد می توانند این محصول را در قالب قطعات جداگانه خریداری و سرهم كنند كه در این صورت باید تنها ۲۴۵ یورو بپردازند.

1397/09/21
15:14:51
5.0 / 5
4520
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۱ بعلاوه ۳
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است