پوشك هوشمند خواب و غذای كودك را رصد می كند

پوشك هوشمند خواب و غذای كودك را رصد می كند به گزارش شاه بلاگ یك شركت تولید كننده پوشك با همكاری شركت خواهر گوگل پوشك های هوشمندی ابداع نموده اند كه شامل سنسورهای مختلف است و الگوهای خواب و غذا خوردن نوزاد را رصد و به والدین اطلاع می دهد.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از دیلی میل، شركت پمپرز با همكاری «وریلی»، شركت خواهر گوگل پوشك هوشمندی ابداع كرده كه خواب و غذا خوردن نوزاد را رصد می كند.
محصول این همكاری «لومی» نام گرفته و شامل دو بسته پوشك، سنسورهای قابل استفاده چسبیدنی و نمایشگر ویدیویی با قابلیت اتصال به وای فای است. سنسورهای مذكور هرگونه رطوبتی را در پوشك نوزاد ردیابی می كنند و به صورت خودكار نوتیفیكیشنی به اپلیكیشن والدین یا پرستار كودك ارسال می كنند. این اپلیكیشن همینطور الگوهای خواب نوزاد، غذا خوردن، رطوبت و دمای اتاق نوزاد را هم ردیابی می كنند. اطلاعات مذكور را می توان بدون توجه به مسافت كاربر تا پوشك، برای او ارسال كرد. هر دو شركت ادعا می كنند هرگونه اطلاعات خصوصی فقط به والدین ارسال می شود و داده های جمع آوری شده فقط برای ارتقای محصول استفاده می شود. اما كارشناسان امنیتی نگرانی خود از افزایش اطلاعاتی كه موبایل ها جمع آوری می كنند را ابراز كرده اند. قیمت این پوشك دیجیتال اعلام نشده اما به نظر می آید امسال برای فروش در آمریكا عرضه می شود.

1398/04/29
18:25:31
5.0 / 5
4786
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۴ بعلاوه ۴
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است