استفاده از هوش مصنوعی در سینمای خانگی ال جی

استفاده از هوش مصنوعی در سینمای خانگی ال جی به گزارش شاه بلاگ سینماهای خانگی برند ال جی در سال ۲۰۲۰ از هوش مصنوعی برای تنظیم صدای خود با محیط استفاده می نمایند.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از انگجت، چیزی به آغاز نمایشگاه CES نمانده است و این بدان مفهوم است كه ما یك مرتبه دیگر با فناوری ها و تجهیزات جدید شركت های دنیای دیجیتال همچون سینماهای خانگی روبرو خواهیم شد.
شركت ال. جی در همین راستا از ساندبار(soundbar) یا سینمای خانگی سال ۲۰۲۰ خود با عنوان جدید "كالیبراسیون هوش مصنوعی اتاق"(AI Room Calibration) رونمایی خواهد نمود.
چیزی كه دقیقاً این فناوری را از كالیبراسیون اتوماتیك غیرهوش مصنوعی جدا می كند، نامشخص است، اما ال. جی به صورت جد متعهد به استفاده از یادگیری ماشین و فناوری های در رابطه با آن در محصولات خود است.
به نظر می رسد این خصوصیت جدید همراه با فراهم كردن خصوصیت "Dolby Atmos" یا "DTS: X"، با صرف نظر از اتاق یا محیطی كه در آن واقع شده است و میزان صدا و شلوغی محیط، همه صداها را با شفافیت بیشتری به گوش مخاطبان در جای جای اتاق می رساند.
باید دید این فناوری در عمل چگونه كار می كند و چقدر مؤثر است، اما خانواده جدید سینماهای خانگی معروف به "SN" شامل "SN۱۱RG "، "SN۱۰YG "، "SN۹YG" و "SN۸YG" امسال دارای گذرگاه ۴K، eARC و فناوری های بیشتری هستند كه برای اطمینان از عملكرد خود از آنها استفاده می نمایند.


سینمای خانگی "SN۱۱RG" در صدر این خانواده است كه مجهز به یك بسته ۷.۱.۴ با بلندگوهای عقب بی سیم است كه می تواند جلوه سه بعدی واقعی صدا را ایجاد كند.
ال جی می گوید دستیار هوشمند گوگل را هم در مدلهای بیشتری در سال ۲۰۲۰ تعبیه می كند.
در مورد قیمت گذاری یا تاریخ عرضه این سینماهای خانگی مجهز به هوش مصنوعی هنوز چیزی گفته نشده است، اما احیانا هفته آینده در نمایشگاه CES ۲۰۲۰ راجع به آن بیشتر خواهیم فهمید.1398/10/07
21:13:00
5.0 / 5
4715
تگهای خبر: ال جی , جت , دیجیتال , فناوری
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است