پویش مشاهنر به تلویزیون می رود

پویش مشاهنر به تلویزیون می رود به گزارش شاه بلاگ فاضل جمشیدی ـ خواننده ـ عصر امروز (۱۷ فروردین ماه) با حضور در برنامه «به خانه برمی گردیم»، برنامه ها و اهداف پویش مشاهنر را تشریح می كند و با سه تن از هنرمندان پیشكسوتی كه به این پویش پیوسته اند، گفت وگوی تلفنی انجام می دهد.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از ایسنا، فاضل جمشیدی، خواننده و دبیر گردآورنده امضای ۵۰۰ هنرمند رشته های مختلف سینما، تئاتر، موسیقی و تجسمی كشور برای پیوستن به پویش مشاهنر عصر روز یكشنبه (۱۷ فروردین ماه) با حضور در برنامه «به خانه برمی گردیم» برنامه های این پویش را تحت عنوان «كماكان در خانه می مانیم» تشریح می كند.
به گفته فاضل جمشیدی، او مقرر است در این برنامه با علی نصیریان، ایرج راد و داوود گنجه ای بعنوان سه تن از هنرمندان پیشكسوت این پویش در عرصه های سینما، تئاتر و موسیقی گفت وگوی تلفنی داشته باشد.
پویش مشاهنر همزمان با افزایش شیوع كرونا در كشور شروع شد و تعدادی از هنرمندان رشته های مختلف اعلام نمودند كه برای مردمی كه شرایط قرنطینه خانگی و سختی احتیاط در مقابل شیوع كرونا را تحمل می كنند، به تولید و انتشار عام آثار هنری می پردازند. موسسه هنرمندان پیشكسوت از حامیان این پویش است.
برنامه «به خانه برمی گردیم» ساعت عصر امروز (۱۷ فروردین ماه) ساعت ۱۷ از شبكه پنج سیما راهی آنتن می شود.

1399/01/17
16:24:48
5.0 / 5
3103
تگهای خبر: تولید , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۴
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است