در ایالت كارولینای شمالی انجام خواهد شد

برگزاری ترم تابستانی دانشگاه ها به صورت آنلاین

برگزاری ترم تابستانی دانشگاه ها به صورت آنلاین به گزارش شاه بلاگ مسؤلان سیستم دانشگاهی كارولینای شمالی اعلام نمودند كه به علت شیوع ˮكروناویروسˮ كلاس های ترم تابستان تمام دانشگاه های این سیستم به صورت آنلاین یا غیرحضوری برگزار می شود.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از نیوزآبزرور، "دانشگاه كارولینای شمالی" یك سامانه دانشگاهی دولتی متشكل از ۱۶ دانشگاه واقع در كارولینای شمالی است.
مسؤلان این سامانه دانشگاهی اعلام نمودند كه با عنایت به ادامه روند انتشار كرونا ویروس در آمریكا، تمامی كلاس های ترم تابستان از راه دور و یا به صورت آنلاین برگزار خواهند شد.
این تصمیم برای دوره های ترم تابستان ۱ و ۲ این دانشگاه ها اتخاذ خواهد شد.
همینطور "دانشگاه كارولینای شمالی" برای كمك به پیشرفت دانشجویان در دریافت مدركشان، به آنها اجازه می دهد كه بدون تاییدیه رئیس دانشگاه در دوره های تابستان ۱ و ۲ واحدهای درسی خویش را دریافت نمایند.
معاونت این دانشگاه اعلام نمود كه برگزاری دوره های تابستانی دانشگاه به صورت آنلاین، به اساتید كمك خواهد نمود كه استراتژی های موثری را برای یادگیری از راه دور دانشجویان به كار گیرند و تاثیرات آموزشی دوره ها را به حداكثر برسانند.
مقامات این دانشگاه در نظر دارند با عنایت به لغو برنامه های تحصیلی در خارج از كشور و تغییر در برنامه دانشجویان، دوره های اضافه تری را برگزار كنند و اعلام نمودند كه با عنایت به اوضاع پیش آمده، به دانشجویان كمك خواهند كرد كه مدرك تحصیلی خویش را دریافت نمایند.
بدین سان تمام كلاس های دانشگاه كارولینای شمالی از ماه مه تا انتهای ژوئیه سالجاری به صورت آنلاین و از راه دور برگزار می شود.
تمامی دانشگاه های این ایالت از نیم سال بهار دوره های خویش را به صورت آنلاین برگزار می كنند تا از انتشار كرونا ویروس میان پرسنل دانشگاه و دانشجویان جلوگیری نمایند.1399/01/17
23:56:51
5.0 / 5
3255
تگهای خبر: آنلاین , پیشرفت , دانش , سیستم
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است