دشتی، برومند، پسیانی و معتمدآریا داوران یك رویداد

دشتی، برومند، پسیانی و معتمدآریا داوران یك رویداد بعد از تائید شورای سیاست گذاری جشنواره «هنر زنده است»، هیأت داوران آثار بخش تئاتر این جشنواره اعلام گردید.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از روابط عمومی جشنواره «هنر زنده است»، شورای سیاستگذاری جشنواره هنر زنده است با درنظر گرفتن تنوع عناوین این بخش از جشنواره و بعد از دریافت موافقت هنرمندانی که همواره توجهی جدی نسبت به هنرمندان نسل جوان داشته اند، اسامی داوران این بخش را اعلام نمود: مرضیه برومند کارگردان سینما، تلویزیون و تئاتر، فاطمه معتمد آریا بازیگرسینما وتئاتر، آتیلا پسیانی کارگردان و بازیگر و علی اصغر دشتی نویسنده و کارگردان تئاتر، داورانی هستند که بخش تئاتر جشنواره «هنر زنده است » را مورد ارزیابی قرار می دهند.
بهروز غریب پور رئیس شورای سیاستگزاری جشنواره با حفظ سمت، دبیری بخش تئاتر را بعهده دارد و علی نصیریان به عنوان رئیس هیئت داوران آراء داوران را مورد تائید نهائی قرار خواهند داد.

شرط محدویت زمانی آثار که تا سقف 60 دقیقه اعلام شده بود، بعد از تماس های مختلف و مکرر کارگردان های مایل به شرکت در جشنواره با تائید شورای سیاستگذاری و بخاطر حضور هرچه بیشتر هنرمندان تئاتر و تئاتر عروسکی حذف گردید.
طبعا شرایط اعلام شده ی دیگر که در فراخوان جشنوارهی آنلاین «هنر زنده است » منعکس شده است به قوت خود باقیست.
نخستین دوره جشنواره آنلاین «هنر زنده است» را مؤسسه فرهنگی هنری «برداشت آخر» و مجموعه فرهنگی هنری «مربع11» برگزار می کنند. این جشنواره به صورت رقابتی و غیر رقابتی در شبکه های اینترنتی با حمایت مادی بخش خصوصی و حمایت معنوی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از 10 لغایت 20 اسفندماه سالجاری برگزار می گردد.

منبع:

1399/10/07
19:37:34
5.0 / 5
1139
تگهای خبر: آنلاین , اینترنت
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۳ بعلاوه ۱
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است