حسین مسافر خبر داد:

تئاتر فجر بخش حضوری هم دارد

تئاتر فجر بخش حضوری هم دارد شاه بلاگ: دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر با اعلان اینکه آثار بخش های مختلف این جشنواره در هفته جاری اعلام می شوند، آگاهی داد که این دوره از جشنواره بخش حضوری هم خواهد داشت.


به دنبال اعلام وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی درباره بازگشایی سالن های سینما و تئاتر حسین مسافر آستانه، دبیر سی و نهمین جشنواره تئاتر فجر در گفتگو با ایسنا آگاهی داد که این جشنواره به صورت حضوری هم میزبان تماشاگران خواهد بود و آثار بخش های گوناگون آن در هفته جاری اعلام می شود.
او افزود: باتوجه به تغییر وضعیت تهران از نارنجی به زرد و بازگشایی سالن های سینما و تئاتر، جشنواره تئاتر فجر با رعایت پروتکل های بهداشتی و با در نظر گرفتن نیمی از ظرفیت سالن های اجرا، میزبان مخاطبان خواهد شد.
دبیر این دوره از جشنواره تئاتر فجر یادآوری کرد: البته بخش عمده برنامه های جشنواره در فضای مجازی دنبال می شود و برای ما هم قدری دشوار است که بخش حضوری را هم اضافه نماییم چونکه همه برنامه ریزی ها برمبنای شرایط و امکانات فضای مجازی انجام شده بود با این وجود حضور تماشاگران در سالن های تئاتر، غنیمت است و حتما همه تلاش مان را به کار می گیریم تا این اتفاق رخ بدهد و به صورت فیزیکی هم پذیرای تماشاگران باشیم.
مسافر درباره انتخاب آثار بخش های مختلف این دوره از جشنواره نیز توضیح داد: آثار همه بخش ها مشخص شده و در هفته جاری اعلام خواهد شد.
او که ریاست شورای سیاستگذاری تماشاخانه ایرانشهر را بر عهده دارد و قبل تر اعلام نموده بود این تماشاخانه از سال 1400 میزبان آثار نمایشی می شود، از تغییر برنامه آن خبر دارد و اضافه کرد: باتوجه به تغییر وضعیت تهران و بازگشایی سالن های سینما و تئاتر، تماشاخانه ایرانشهر هم آمادگی میزبانی گروه های نمایشی را دارد و در این چند روزه بررسی می نماییم که کدام گروه ها آماده اجرای نمایش های خود هستند تا بتدریج اجراهای خودرا روی صحنه ببرند.
منبع:

1399/10/21
14:07:24
0.0 / 5
997
تگهای خبر: فضا
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۵
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است