بار ترافیكی كرج-تهران با اتصال كمربند شمالی به آزادراه همت كاهش پیدا می كند

بار ترافیكی كرج-تهران با اتصال كمربند شمالی به آزادراه همت كاهش پیدا می كند به گزارش شاه بلاگ البرز نماینده عالی دولت در استان البرز اظهار داشت: تمامی تلاش خودرا معطوف کرده ایم تا با اتصال کمربند شمالی کرج به ادامه آزادراه همت در البرز بار ترافیک کم شود و تسهیل در تردد را برای مردم همراه داشته باشد.عزیزاله شهبازی روز دوشنبه ۲۹ دی ماه در بازدید از روند پیشرفت پروژه کنارگذر شمالی کرج، با اشاره به اینکه این پروژه از اهمیت بالایی برای مردم البرز برخوردار است، اضافه کرد: بر این اساس روند تکمیل و تسریع در بهره برداری از آن به جد در دستور کار قرار دارد.

به گزارش شاه بلاگ به نقل از ایسنا، وی افزود: این پروژه به طول ۱۷.۵ کیلومتر است که توفیق یافتیم مشارکت دولت را نیز در آن جلب نماییم.

شهبازی اظهار داشت: دولت بلافاصله بعد از حضور دکتر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه کشور در محل پروژه، تعهدات خود در خصوص تخصیص ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار را انجام داد.

وی اضافه کرد: وزارت راه و شهرسازی و شهرداری کرج طی تفاهم نامه ای به صورت مشترک تکمیل این پروژه را دنبال کردند.

استاندار البرز افزود: کمربندشمالی کرج در وضعیت اقتصادی کنونی متوقف نشد و پروژه در حال پیشرفت است.

وی اظهار داشت: شهرداری و شرکت زیرساخت راه های کشور طبق زمانبندی مشخص نتوانست اقدام نماید و از هفته گذشته که مهندس خادمی معاون محترم وزیر راه و شهرسازی از پروژه دیدن کردند، قرار شد روند این پروژه حیاتی را هر هفته مورد بازدید قرار دهیم.

شهبازی اضافه کرد: شهردار محترم و شورای اسلامی شهر کرج با جدیت درصدد تکمیل این پروژه هستند.

وی عنوان کرد: برای تکمیل این پروژه تا اختتام دولت، تمامی تلاش خودرا معطوف کرده ایم تا با اتصال کمربند شمالی کرج به ادامه آزادراه همت در البرز بار ترافیک کم شود و تسهیل در تردد را برای مردم همراه داشته باشد.

منبع:

1399/10/30
00:03:23
0.0 / 5
906
تگهای خبر: پیشرفت , كشور
این مطلب را می پسندید؟
(0)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۵ بعلاوه ۱
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است