معاون وزیر صنعت:

قیمت گذاری اسید سولفوریك نیازمند تصمیم گیری منطقی است

قیمت گذاری اسید سولفوریك نیازمند تصمیم گیری منطقی است شاه بلاگ: معاون امور صنایع وزارت صنعت، قیمت گذاری اسید سولفوریک را نیازمند تصمیم گیری منطقی دانست و از بررسی چالش تولیدکنندگان این بخش و قیمت گذاری متناسب با شرایط اقتصادی - صنعتی و با هدف کاهش هزینه مبادله تولیدکنندگان آگاهی داد.


به گزارش روز یکشنبه ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت؛ «مهدی صادقی نیارکی» با اشاره به ابراز نارضایتی تولیدکنندگان اسید از نوسانات قیمت در بخش تامین مواد اولیه، اظهار داشت: در جلسه ای که با حضور دستگاه های در رابطه با این صنعت و تولیدکنندگان این بخش، تصمیماتی برای تعیین قیمت منطقی اسید سولفوریک گرفته شد.
معاون وزیر صنعت تصریح کرد: باتوجه به افزایش قابل توجه قیمت گوگرد در 2 ماه اخیر و اینکه قیمت خوراک پالایشگاه های گاز تغییر نداشته است، برای تعدیل فرمول قیمت پایه گوگرد توسط وزارت نفت، با هدف جلوگیری از متضرر شدن واحدهای تولید اسید سولفوریک تصمیم گیری شد.
صادقی نیارکی افزود: در این نشست قرار شد شرکت صنایع ملی مس ایران نیز برنامه زمانبندی خود برای ایجاد واحد تولید اسید فسفریک و صادرات این محصول را به این معاونت اعلام نماید.
منبع:

1400/01/02
18:17:41
5.0 / 5
686
تگهای خبر: تولید , دستگاه , صنعت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۳
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است