اسكورسیزی، سراغ آهنگسازی خلاق می رود كه در ۳۹ سالگی درگذشت

اسكورسیزی، سراغ آهنگسازی خلاق می رود كه در ۳۹ سالگی درگذشت مهر نوشت: مارتین اسکورسیزی برای فیلم بعدی اش، درامی موزیکال را برگزیده است. اثری درباره قدرت و تأثیر خلاقه زندگی و موسیقی گرشوین که تنها ۳۹ سال عمر کرد.به گزارش ورایتی، جورج گرشوین، آهنگساز سرشناس «راپسودی آبی» و «یک آمریکایی در پاریس»، الهام بخش اثر بعدی مارتین اسکورسیزی شده است تا یک فیلم دارم موزیکال با تمرکز بر زندگی خلاقانه وی بسازد.
اسکورسیزی مقرر است با همکاری جان کارنی، این فیلم را بسازد. این فیلم با عنوان «ریتم جذاب» که نام یکی از مشهورترین ترانه های گرشوین است، ساخته خواهد شد و اسکورسیزی تهیه آنرا برعهده خواهد داشت.
کارنی که در این پروژه با اسکورسیزی همکاری می کند، فیلمساز فیلم هایی چون «زمانی» و «خیابان ترانه» و سازنده برنامه «عشق مدرن» برای آمازون است. وی مقرر است این فیلم را کارگردانی کند. او همینطور نوشتن فیلمنامه را با همراهی کریس کلوز برعهده گرفته است.
فیلم موزیکال «ریتم جذاب» درباره قدرت و تأثیر خلاقه زندگی و موسیقی گرشوین خواهد بود. با این وجود این فیلم زندگینامه ای نیست و به جای آن به سفر زنی جوان در نیویورک قدیمی و امروز می پردازد و در جریان آن موسیقی گرشوین را به نمایش می گذارد.
گرشوین که سال ۱۹۳۷ درگذشت، سازنده بیشتر از ۱۲ نمایش موزیکال برای برادوی بود. وی سازنده موسیقی اصلی فیلمهای فرد آستر با عنوان «باید برقصیم» و «دوشیزه پریشان» بود و تنها نامزدی اسکارش را بعد از درگذشتش برای «باید برقصیم» به دست آورد.
وی که ترانه سرا، نوازنده پیانو و نقاش بود، سال ۱۸۹۸ متولد شد و سال ۱۹۳۷ دارفانی را وداع گفت.
۵۷۵۷

1400/02/03
12:59:05
5.0 / 5
508
تگهای خبر: مدرن
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۴
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است