تمیز كردن گوش با یك فناوری رباتیك!

تمیز كردن گوش با یك فناوری رباتیك! یک فناوری رباتیک که به دوربین و لنز مجهز است، می تواند گوش های کاربر خویش را به صورت ایمن و کارآمد تمیز کند.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از ایسنا و به نقل از نیواطلس، فناوری جدیدی معروف به "Bebird N3 Pro" می تواند گوش های کاربر را تمیز نگه دارد.
باآنکه هنوز هم سواب های پنبه ای، گزینه خوبی برای تمیز کردن گوش معرفی می گردند اما به نظر می آید آن قدر هم که به نظر می آید، کارآیی ندارند و بیشتر از این که سودمند باشند، به گوش ها صدمه می رسانند. با عنایت به این که بهداشت در این روزها از اهمیت بیشتری برخوردار است، گوش ها هم نباید از این قاعده مستثنی باشند.
این تکنولوژی جدید رباتیک، با نهایت دقت، جرم گوش را خارج می کند و به آسانی به عمیق ترین قسمت گوش می رسد.
کاربر می تواند با کمک دوربین و لنزهای به کار رفته در این فناوری، درون گوش خویش را روی تلفن همراه هوشمند ببیند و متوجه شود که کدام قسمت از گوش در حال تمیز شدن است. ساختار ضد لغزش و لامپ های LED به کار رفته در این فناوری کمک می کنند که کاربر همیشه روشنایی کافی را برای مشاهده آسان در اختیار داشته باشد.این فناوری در اندازه های کوچک، متوسط و بزرگ در دسترس می باشد تا کاربر بتواند اندازه مناسب آنرا برای گوش خود پیدا کند.
با به انتها رسیدن شارژ این فناوری، کاربر می تواند آنرا در جایگاه شارژ قرار دهد تا جهت استفاده بعدی، به سرعت شارژ شود.
این فناوری کمک می نماید تا کاربر، گوش های خویش را به آسانی و به صورت کارآمد تمیز کند.
منبع:

1400/02/18
10:15:56
5.0 / 5
368
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۱
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است