واكنش الهام پاوه نژاد به شایعه دریافت پول برای تزریق واكسن ایرانی

واكنش الهام پاوه نژاد به شایعه دریافت پول برای تزریق واكسن ایرانی به گزارش شاه بلاگ الهام پاوه نژاد می گوید شایعه دریافت پول در ازای تزریق واکسن ایرانی کرونا توسط هنرمندان به دلیل اشتباه فاحش شاهین صمدپور و آن چه وی در استوری اینستاگرامش منتشر کرد، رخ داد.به گزارش شاه بلاگ به نقل از خبر آنلاین، یکی از اتفاقاتی که در هفته های اخیر حول وحوش نام الهام پاوه نژاد رخ داد، واکسن ایرانی زدنش به همراه اعضای گروه نمایش «لاموزیکا» بود. از او پرسیدیم به نظرش چرا به جای تقدیر بابت داوطلب شدن برای تزریق واکسن ایرانی، از جانب عده ای با واکنش هایی عجیب وغریب مواجه شد؟
پاوه نژاد با بیان اینکه «بخش عظیمی از این اتفاق به دلیل اشتباه فاحش و حتی غیرقابل بخشش آقای شاهین صمدپور در استوری اینستاگرام شان رخ داد»، می گوید: «هنگامی که ایشان مدعی شدند وزارت بهداشت و مسئولین تولید واکسن «کووایران برکت» به جای اعتمادسازی عمومی، با سلبریتی ها قرارداد بسته اند تا آنها واکسن بزنند و ترس مردم این طور بریزد، ادعایی که به هیچ عنوان صحت نداشت. با من به هیچ عنوان نه قراردادی بسته و نه حتی تماسی گرفته شده بود و این در حالی بود که چنین اتفاقی در تمام دنیا رخ می داد و بعنوان مثال در آمریکا به سلبریتی ها پول می دادند تا متقاضی تزریق واکسن فایزر شوند. ما اگر این کار را در ایران می کردیم هم، کار اشتباهی نکرده بودیم اما نکردیم و متهم شدیم!»
این بازیگر و کارگردان که قرار بود با «لاموزیکا» دومین تجربه کارگردانی اش در تئاتر را از سر بگذراند اما به دلیل قرمز شدن وضعیت کرونا در تهران فعلاً به ناگزیر دست نگه داشته است، ادامه می دهد:
«شایعه ساختند که واکسن زدن ما، نمایشی بوده است و فقط پول گرفته ایم تا تبلیغ نماییم و کسی از خود نپرسید منِ نوعی، شخص من، همکارانم و دیگر دوستانم که واکسن ایرانی زدند، قرار نیست بتوانیم شب، سرمان را با آرامش بر زمین بگذاریم؟! ما چه میزان باید بی وجدان باشیم که چنین کاری کنیم؟! چه میزان پول باید به ما بدهند که ما را بخرند؟! و ما باید چه میزان از انسانیت تهی شده باشیم که راضی به چنین کاری شویم؟! پس از اعتراضات ما بود که آقای صمدپور که ادعای کذبش باعث به وجود آمدن این تصور نادرست شد باردیگر در اینستاگرامش عذرخواهی نمود و نوشت پس از تماس دوستانش با او که از چهره ها و هنرمندان شناخته شده و قابل اعتماد متقاضی تزریق واکسن ایرانی بوده اند متوجه شده که اشتباه کرده است.»
متن کامل این گفتگو را در الهام پاوه نژاد: خودمان برای تزریق واکسن ایرانی داوطلب شدیم، ریالی هم پول نگرفتیم بخوانید.
۵۷۲۵۹

1400/04/17
13:09:26
5.0 / 5
266
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۶ بعلاوه ۲
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است