وزارت صنعت اعلام كرد:

تولید ۳ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در تیرماه ۱۴۰۰

تولید ۳ خودرو با ۵ ستاره کامل کیفی در تیرماه ۱۴۰۰ به گزارش شاه بلاگ وزارت صنعت، معدن و تجارت اعلام نمود: برمبنای آخرین گزارش ارزیابی کیفی انجام شده در تیرماه ۱۴۰۰، سه خودرو شامل یک خودروی سبک و ۲ خودروی سنگین موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.


به گزارش شاه بلاگ به نقل از خبرگزاری ایرنا از وزارت صنعت، معدن و تجارت، گزارش ارزیابی و ارزشیابی خودرو های ساخت داخل در تیر ۱۴۰۰ توسط اداره کل صنایع حمل و نقل وزارت صنعت، معدن و تجارت منتشر گردید.
برپایه این گزارش، در تیرماه ۱۴۰۰ در گروه خودرو های سبک، بخش وانت و در لیست قیمتی ۲، وانت های کارا ۲۰۰۰ تک کابین تیپ ۳ و وانت کارا ۲۰۰۰ دوکابین تیپ ۳ از تولیدات شرکت بهمن موتور و خودرو سایپا ۱۵۱ شرکت سایپا بن رو موفق به کسب سه ستاره کیفی شدند.
همچنین وانت های نیسان تک سوز آپشنال و نیسان دوگانه سوز آپشنال از محصولات شرکت زامیاد هر کدام یک ستاره کیفی به دست آوردند.
تولید یک خودروی سبک با ۵ ستاره کامل کیفی
در گروه سبک، بخش سواری و در لیست قیمتی یک، خودرو تیگو۷ ساخته شده در شرکت مدیران خودرو سه ستاره کیفی به دست آورد.
همچنین در لیست قیمتی ۲، هایما S۷ اتوماتیک ایران خودرو خراسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد.
JAC_S۵ و JAC_S۳ کرمان موتور در این لیست قیمتی سه ستاره ای شدند. SWM G۰۱ شرکت سیف خودرو، تیگو ۵ و آریزو ۵ توربو مدیران خودرو هم سه ستاره کیفی به دست آوردند.
در این گروه و این کلاس قیمتی، MVM X۳۳S مدیران خودرو هم دو ستاره به دست آورد.
در لیست قیمتی سه هم برلیانس H۳۳۰ اتوماتیک پارس خودرو سه ستاره کیفی به دست آورد.
تولید ۶ خودرو سواری با ۴ ستاره کیفی در تیر ۱۴۰۰
بر اساس این گزارش، در کلاس قیمتی چهار، دنا پلاس توربو اتوماتیک شرکت ایران خودرو پنج ستاره کامل به دست آورد و خودرو های پژو ۲۰۷، پژو ۲۰۷ اتوماتیک و دنا پلاس از ایران خودرو و پژو ۲۰۷ اتوماتیک پانورمای شرکت ایران خودرو هم هر کدام چهار ستاره کیفی به دست آوردند.
در این لیست قیمتی راناپلاس، پژو ۲۰۶ و دنا همگی از محصولات ایران خودرو، سه ستاره کیفی را از آن خود کردند و پژو پارس اتوماتیک ایران خودرو کرمانشاه هم سه ستاره ای شد.
در این لیست، سمند و سورن پلاس ایران خودرو تبریز، پژو پارس ایران خودرو خراسان، پژو پارس ایران خودرو کرمانشاه، پژو پارس ایران خودرو، پژو پارس ایران خودرو مازندران و پژو پارس ایران خودرو فارس همگی سه ستاره کیفی را از آن خود کردند.
همچنین پژو ۴۰۵ ایران خودرو خراسان و پژوپارس صنایع خودروسازی فردا هم سه ستاره کیفی کسب کردند.
در سطح قیمتی پنج هم کوییک سایپا چهار ستاره به دست آورد. در این سطح قیمتی کوییکR پارس خودرو، تیبا ۲ شرکت سایپا و همینطور ساینای پارس خودرو موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.
ساینای شرکت سایپا سیتروئن و تیبای شرکت سایپا سیتروئن هم سه ستاره دریافت نمودند.
ساینا پلاس و تیبا پلاس شرکت سایپا سیتروئن و ساینا S۷ پارس خودرو هم موفق به دریافت سه ستاره کیفی شدند.
تولید ۲ خودروی سنگین با ۵ ستاره کامل کیفی در تیرماه
برپایه این گزارش، در بخش کامیونت، کامیونت ایسوزو ۸۵NMR و کامیونت ایسوزو NPR۷۵K بهمن دیزل موفق به کسب پنج ستاره کامل کیفی شدند.
همچنین کامیونت شیلر بهمن دیزل به همراه کامیونت الوند شرکت سایپا دیزل هم چهار ستاره کیفی را از آن خود کردند.
در بخش کامیون هم کامیون ایسوزو NPR۷۵M بهمن دیزل چهار ستاره کیفی به دست آورد و کامیون بنز WH ایران خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی به دست آورد.
در بخش کشنده، خودروی کشنده FAWJ۶ سیباموتور و کشنده نیوفوتون AUMAN H۴ ایران خودرودیزل چهار ستاره ای شدند.
در این بخش، کشنده سیتراک C۷ متعلق به شرکت پیلسان چهار ستاره کیفی را از آن خود کرد و کشنده دیما HT۴۹۰ دیما دیزل هم هار ستاره به دست آورد.
در بخش مینی بوس، مینی بوس پگاسوز سحر شرکت بهمن دیزل سه ستاره کیفی به دست آورد و مینی بوس آرین شرکت ایران خودرو دیزل هم سه ستاره کیفی را از آن خود کرد.
در بخش اتوبوس شهری هم اتوبوس شهری ATROS تولید شرکت ایران خودرو دیزل چهار۴ ستاره کیفی را به دست آورد.


منبع:

1400/06/07
23:41:24
5.0 / 5
196
تگهای خبر: تولید , خودرو , صنعت , محصول
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۲ بعلاوه ۵
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است