در یاور نقش تكراری بازی نمی كنم

در یاور نقش تكراری بازی نمی كنم به گزارش شاه بلاگ فروغ قُجابَگلی که این شب ها در نقش عفت در سریال «یاور» بازی می کند می گوید باآنکه در «هم گناه» مصطفی کیایی هم، بازیگر روبه رویش علی باقری بوده است اما این نقش تکرار صغری نیست و با آن متفاوت می باشد.نرگس کیانی: در کارنامه کاری فروغ قُجابَگلی، بازیگر تئاتر، سینما و تلویزیون و برنده جایزه بهترین بازیگر زن از فستیوال بین المللی فیلم پکن برای بازی در «تهران، شهر عشق»، اسامی کارها و کارگردانان بزرگی به چشم می خورد؛ از «خاطرات و کابوس های یک جامه دارِ...» علی رفیعی تا «چهارشنبه سوریِ» اصغر فرهادی، از «فاوستِ» حمیدرضا نعیمی تا «دنده معکوسِ» حسن فتحی، از «مسافرخانه سعادتِ» محمد رحمانیان تا «متولد ماه مهرِ» احمدرضا درویش، از «مضحکه شبیه قتلِ» حسین کیانی تا «جن گیرِ» کوروش نریمانی.
او که کودکان با بازی در فیلم سینمایی «خاله سوسکه» نادره ترکمانی می شناسندش و این شب ها با نقش عفت در سریال «یاور» میهمان خانه تماشاگران تلویزیون است با تکیه بر این که متوجه است که شرایط هر کس با دیگری متفاوت می باشد، دل خوشی خویش را این می داند که کارهایش را انتخاب می کند و با بیان اینکه «یک یا دو بار پیش آمده است که کاری را از سر ناچاری قبول کنم» باز هم هنگام پذیرفتن هر نقش به خود می گوید: «فروغ تن نده و انتخاب کن!».
آن چه در ادامه می خوانید گفت وگویی است با فروغ قُجابَگلی که چند روزی بیشتر تا تولدش هم نمانده است.
سال ۱۳۹۸ در سریال «هم گناه» به کارگردانی مصطفی کیایی که در شبکه نمایش خانگی پخش گردید نقش صغری همسر رحمان را بر عهده داشتید و نقش رحمان را علی باقری بازی می کرد. در سریال «یاور» که این شب ها از شبکه سوم سیما روی آنتن می رود هم نقش عفت همسر جابر را ایفا می کنید و این دفعه هم بازی در نقش جابر به علی باقری سپرده شده است. موافقید گفتگو را با چگونگی پیوستن تان به سریال «یاور» شروع کنیم؟
می دانم که احیانا این یکسان بودن بازیگر روبه رو در هر دو کار ذهن تان را مشغول کرده است. من و آقای باقری هم هنگامی که بازی در «یاور» را پذیرفتیم به این نکته فکر کردیم که حواسمان باشد تا عفت و جابرِ این سریال شبیه به صغری و رحمانِ «هم گناه» نشود. فروغ قُجابَگلی در نمایی از سریال «یاور»

1400/02/14
14:09:43
5.0 / 5
179
تگهای خبر: بین الملل
این مطلب را می پسندید؟
(1)
(0)
تازه ترین مطالب مرتبط
نظرات بینندگان در مورد این مطلب
نظر شما در مورد این مطلب
نام:
ایمیل:
نظر:
سوال:
= ۷ بعلاوه ۳
شاهبلاگ

شاه بلاگ

وبلاگ عمومی

shahblog.ir - حقوق سایت شاه بلاگ محفوظ است